مزایای پهنای باند اختصاصی خط طلائی ایرانیان


ارسال و دریافت ۱۰۰% متقارن

عدم وجود Cache Server در مسیر پهنای باند

برقراری ارتباط( نقطه به نقطه) مستقیم بی سیم توسط لینک رادیویی

عدم کنترل سرویس توسط نرم افزار های مدیریت اینترنت (Accounting) که موجب افزایش کیفیت و کاهش موانع ارتباطی می گردد

ارائه IP اختصاصی به تعدا نیاز مشتری

امکان برقراری لینک ارتباط داخلی بین نقاط مختلف با هزینه بسیار پایین

ارائه قیمت به صرفه رقابتی ، نسبت به دیگر ارائه کنندگان اینترنت

تسهیلات در ارائه تجهیزات (درساختمانهای بالای ۶ واحد، نصب همزمان تجهیزات امانی ارائه می گردد)

اینترنت اختصاصی dedicated


در سرویسهای اینترنت اختصاصی ، پهنای باند مورد تقاضای مشترک بصورت کامل و بدون محدودیت های حجمی و اعمال محدودیت ها، بر روی پورتهای اینترنتی (full protocol) ارائه شده و مشترک می تواند از سرویس خود در تمامی ساعات شبانه روز ، به میزان پهنای باند خریداری شده و بدون قطعی و اشتراک با دیگران بهره برداری نماید.


همچنین به دلیل کیفیت بالا ،امکان قراردادن انواع سرورها (سرور web ، application server یا دوربین های مدار بسته و …) بر روی این بستر به راحتی وجود دارد.


سرویسهای اختصاصی به صورت های ذیل، قابل ارائه می باشد:


اینترنت اختصاصی با بستر بیسیم wireless


در این روش ، ارتباط بستر اینترنت شرکت خط طلائی ایرانیان و درخواست کننده پهنای باند اختصاصی ، به صورت بیسیم و نقطه به نقطه (point to point ) برقرار می گردد .

مراحل کار بدین صورت است که ابتدا امکان سنجی اولیه انجام گرفته و با توجه به فاصله و مسائل محیطی ، مودم و آنتن مورد نیاز انتخاب شده و در دو طرف نصب می گردد.

با توجه به برقراری ارتباط پرسرعت خط طلائی ایرانیان و مشترک ،امکان ارائه سرویس های اختصاصی تا سرعت های بالاتر از ۴۰ مگابایت در ثانیه نیز وجود دارد.


اینترنت اختصاصی از طریق بستر فیبر نوری و اینترانت


با توجه به وجود زیرساختهای فیبر نوری و گستردگی آن در کل کشور در این روش ارتباط مشترک با خط طلائی ایرانیان از طریق بسترهای مخابراتی ، از طریق فیبر نوری یا اینترانت برقرار می گردد و مشترک اینترنت خود را از همین طریق دریافت می دارد. سرعت برقراری این نوع ارتباط می تواند از مرزهای ۱۰۰ و ۲۰۰ مگابیت نیز فراتر رود . از مزایای این روش می توان به ثبات و پایداری آن و امکان ارائه در اکثر نقاط کشور اشاره نمود.