معرفی سرویس اشتراکی:

شرکت خط طلائی ایرانیان ، با استفاده از تجربه ۱۰ ساله در زمینه ارائه سرویسهای اینترنت و شبکه و با در نظر گرفتن نیاز روز افزون به اینترنت پرسرعت ، اقدام به ارائه این خدمات در بسیاری از نقاط شهر تهران نموده و در حال حاضر،این سرویسها به صورت بیسیم و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا ارائه شده و در اکثر موارد امکان اتصال با سرعتی بسیار بالاتر از فناوریهای دیگر همچون adsl و adsl2+ را برای مشترک فراهم نموده ، به صورتی که در برخی مواقع سرعت اینترنت از مرز ۲۰mbps نیز عبور می نماید.

همچنین این سرویس ها محدودیتهایی چون خطوط pcm ، خطوط فیبر نوری و … را نداشته و به طور کلی هیچ نوع وابستگی به خط تلفن ندارند.

از مزیتهای دیگر این سیستم امکان استفاده اشتراکی اعضای یک آپارتمان یا برج از تجهیزات برای دریافت سرویس اینترنت می باشد. به صورتی که تمامی واحدهای یک مجتمع از طریق تنها یک مودم ، به بستر اینترنت خط طلائی ایرانیان متصل شده و هرکدام به صورتی کاملا مستقل و با سرعتهای مجزا، بدون تداخل به اینترنت متصل می گردند. در این سیستم هرکدام از مشترکین داخل مجتمع سرویس شخصی خود را دارا بوده و از نظر پرداخت نیز به صورت مستقل عمل می نمایند .


چرا اینترنت پرسرعت خط طلائی ایرانیان؟

بخاطر دو ده دانش و تجربه.

بخاطر پشتیبانی ۲۴ ساعته.

بخاطر کیفیت و سرعت بالا.

سریعتر، مطمئن تر و ارزانتر از adsl و wimax.

نصب و راه اندازی سریع،در کمترین زمان.

عدم نیاز به پرداخت هزینه آبونمان مخابرات.

سرعت بالا، جهت بازی های آنلاین.

کیفیت مناسب ، جهت ارتباطات صوتی و تصویری.