loading

سرویس ها

سرویس های خط طلائی ایرانیان در یک نگاه

اینترنت پرسرعت خط طلائی ایرانیان

معرفی سرویس اشتراکی:

شرکت خط طلائی ایرانیان ، با استفاده از تجربه ۱۰ ساله در زمینه ارائه سرویسهای اینترنت و شبکه و با در نظر گرفتن نیاز روز افزون به اینترنت پرسرعت ، اقدام به ارائه این خدمات در بسیاری از نقاط شهر تهران نموده و در حال حاضر،این سرویسها به صورت بیسیم و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا ارائه شده و در اکثر موارد امکان اتصال با سرعتی بسیار بالاتر از فناوریهای دیگر همچون adsl و adsl2+ را برای مشترک فراهم نموده ، به صورتی که در برخی مواقع سرعت اینترنت از مرز ۲۰mbps نیز عبور می نماید.

همچنین این سرویس ها محدودیتهایی چون خطوط pcm ، خطوط فیبر نوری و … را نداشته و به طور کلی هیچ نوع وابستگی به خط تلفن ندارند.

از مزیتهای دیگر این سیستم امکان استفاده اشتراکی اعضای یک آپارتمان یا برج از تجهیزات برای دریافت سرویس اینترنت می باشد. به صورتی که تمامی واحدهای یک مجتمع از طریق تنها یک مودم ، به بستر اینترنت خط طلائی ایرانیان متصل شده و هرکدام به صورتی کاملا مستقل و با سرعتهای مجزا، بدون تداخل به اینترنت متصل می گردند. در این سیستم هرکدام از مشترکین داخل مجتمع سرویس شخصی خود را دارا بوده و از نظر پرداخت نیز به صورت مستقل عمل می نمایند.

چرا اینترنت پرسرعت خط طلائی ایرانیان؟

بخاطر دو ده دانش و تجربه.

بخاطر پشتیبانی ۲۴ ساعته.

بخاطر کیفیت و سرعت بالا.

سریعتر، مطمئن تر و ارزانتر از adsl و wimax.

نصب و راه اندازی سریع،در کمترین زمان.

عدم نیاز به پرداخت هزینه آبونمان مخابرات.

سرعت بالا، جهت بازی های آنلاین.

کیفیت مناسب ، جهت ارتباطات صوتی و تصویری.

اینترنت مرکزی ویژه ساختمانها و مجتمع ها

اینترنت مرکزی به چه صورت کار می کند؟

مجتمع مورد نظر ، از طریق آنتن های بیسیم به یکی از دکل های شرکت متصل شده و از آنتن نصب شده در پشت بام تا محل تقسیم اینترنت ، کابل شبکه کشیده و هر واحد به صورت جداگانه ، دارای اینترنت و پرداخت آنلابن مجزا می باشند.

طریقه تقسیم اینترنت در مجتمع ها:اینترنت به دو صورت در مجتمع ها قابل تقسیم می باشد:

1- کابل کشی شبکه برای هر واحد.

2- استفاده از سیم های تلفن داخلی ساختمان و استفاده از تکنولوژی adsl

پشتیبانی

پشتیبانی شرکت ، به صورت حضوری و تلفنی در طول ۲۴ ساعته شبانه روز حتی روزهای جمعه آماده ارائه خدمات می باشد.

مزایای اینترنت مرکزی

سرعت بالای ارتباط دکل تا ساختمان.

سرعت بالای ارتباط هرواحد تا بخش مرکزی.

به علت نزدیک بودن مشترک با دستگاه پخش کننده اینترنت در سیستم adsl که در مجتمع نصب می گردد ، سرعت ارتباط کاملا متفاوت بوده و تا ۲۴ مگابایت در ثانیه هم قابل استفاده خواهد بود ، که ۶ برابر سرعت adsl های معمولی می باشد و در سیستم کابل شبکه ، سرعت تا ۱۰۰ مگابایت در ثانیه یعنی ۲۰ برابر سرعت adsl های معمولی می باشد.

پهنای باند اختصاصی خط طلائی ایرانیان

مزایای پهنای باند اختصاصی خط طلائی ایرانیان

ارسال و دریافت ۱۰۰% متقارن.

عدم وجود Cache Server در مسیر پهنای باند.

برقراری ارتباط( نقطه به نقطه) مستقیم بی سیم توسط لینک رادیویی.

عدم کنترل سرویس توسط نرم افزار های مدیریت اینترنت (Accounting) که موجب افزایش کیفیت و کاهش موانع ارتباطی می گردد.

ارائه IP اختصاصی به تعدا نیاز مشتری.

امکان برقراری لینک ارتباط داخلی بین نقاط مختلف با هزینه بسیار پایین.

ارائه قیمت به صرفه رقابتی ، نسبت به دیگر ارائه کنندگان اینترنت.

تسهیلات در ارائه تجهیزات (درساختمانهای بالای ۶ واحد، نصب همزمان تجهیزات امانی ارائه می گردد).

اینترنت اختصاصی dedicated

در سرویسهای اینترنت اختصاصی ، پهنای باند مورد تقاضای مشترک بصورت کامل و بدون محدودیت های حجمی و اعمال محدودیت ها، بر روی پورتهای اینترنتی (full protocol) ارائه شده و مشترک می تواند از سرویس خود در تمامی ساعات شبانه روز ، به میزان پهنای باند خریداری شده و بدون قطعی و اشتراک با دیگران بهره برداری نماید.

همچنین به دلیل کیفیت بالا ،امکان قراردادن انواع سرورها (سرور web ، application server یا دوربین های مدار بسته و …) بر روی این بستر به راحتی وجود دارد.

سرویسهای اختصاصی به صورت های ذیل، قابل ارائه می باشد:

1- اینترنت اختصاصی با بستر بیسیم wireless

در این روش ، ارتباط بستر اینترنت شرکت خط طلائی ایرانیان و درخواست کننده پهنای باند اختصاصی ، به صورت بیسیم و نقطه به نقطه (point to point ) برقرار می گردد.

مراحل کار بدین صورت است که ابتدا امکان سنجی اولیه انجام گرفته و با توجه به فاصله و مسائل محیطی ، مودم و آنتن مورد نیاز انتخاب شده و در دو طرف نصب می گردد.

با توجه به برقراری ارتباط پرسرعت خط طلائی ایرانیان و مشترک ،امکان ارائه سرویس های اختصاصی تا سرعت های بالاتر از ۴۰ مگابایت در ثانیه نیز وجود دارد.

2- اینترنت اختصاصی از طریق بستر فیبر نوری و اینترانت

با توجه به وجود زیرساختهای فیبر نوری و گستردگی آن در کل کشور در این روش ارتباط مشترک با خط طلائی ایرانیان از طریق بسترهای مخابراتی ، از طریق فیبر نوری یا اینترانت برقرار می گردد و مشترک اینترنت خود را از همین طریق دریافت می دارد. سرعت برقراری این نوع ارتباط می تواند از مرزهای ۱۰۰ و ۲۰۰ مگابیت نیز فراتر رود . از مزایای این روش می توان به ثبات و پایداری آن و امکان ارائه در اکثر نقاط کشور اشاره نمود.

باز کردن چت
سلام.
چطور می تونم کمکتون کنم؟